«  تاریخچه ی شرکت ماشین فام  »

شرکت ماشین فام در سال ۱۳۷۰ تأسیس گردیده است. تولیدات این شرکت بالغ بر ۴۰ نوع از ماشین آلات رنگسازی و رزین سازی و مواد شیمیایی می باشد.

«  تولیدات شرکت ماشین فام  »

هم اکنون فعالیت ماشین فام بر روی ساخت سه گروه از ماشین آلات به شرح زیر متمرکز شده است:

میکسرها، آسیاب ها، انواع پرس و پرکن ها وماشین آلات جانبی ساخت رنگ و دیگر مواد شیمیایی.

البته لازم به ذکر است ، این شرکت در ساخت بعضی از این ماشین آلات، تولید کننده ی انحصاری  می باشد. مانند دستگاه میکسر برای ساخت پلاستی زل که بیش از ۹۰ درصد سهم بازار را در اختیار دارد.

همچنین این شرکت قابلیت طراحی و ساخت ماشین آلات سفارشی خاص را نیز دارا می باشد.

محصولات این شرکت با نام ماشین فام ( فام به معنای رنگ ) در کارخانجات عرضه می گردد .

« مشتریان عزیز شرکت  »

در طی این سال ها هدف شرکت ماشین فام بهبود مستمر کیفیت، قابلیت، استقامت و نوآوری در ساخت محصولات بوده است.

در طی این مدت افتخار همکاری با کارخانجات معتبری در صنایع رنگسازی، رزین سازی، چسب سازی، مرکب سازی، دارو سازی و همچنین دانشگاههای معتبر را داشته است که در ذیل به برخی از آنها اشاره می شود.

صنایع رنگ و رزین خوش، صنایع رنگ و رزین باژاک ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صنایع شهید مدرس وابسته به دانشگاه امام حسین(ع)، دانشگاه صنعتی شریف (دانشکده فیزیک، بخش نانو تکنولوژی)، دانشگاه صنعتی امیر کبیر، الزهرا، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه خواجه نصیر، سازمان انرژی اتمی (پژوهشگاه علوم و فنون   هسته ای، پژوهشکده چرخه سوخت هسته ای)، پژوهشکده شرکت نفت، پژوهشکده نفت آبادان، شرکت طیف سایپا، سایپا، زامیاد، پارس خودرو، کرمان خودرو، شرکت اورانوس، شرکت رنگین، شرکت هاویلوکس، صنایع شیمیایی بوشهر، شرکت دپلی پارس، شرکت بهروفران، گاما تینر، اترک شیمی، پارس اشن، پارس پامچال، مرکب ملیکا ( پاسارگاد ایرانیان )، شیمی پوشش رنگ،پارس بهار، رنگین بلاش، تاراشیمی، باراد، باراک ، کیمیا سبزیاران، شرکت داروسازی ژلاتین کپسول و…

« شرکت ماشین فام در زمینه ی صادرات  »

این شرکت علاوه بر پوشش دادن اکثر نقاط کشور عزیزمان، همواره در زمینه ی صادرات نیز فعال بوده و تعدادی از تولیدات این شرکت هم اکنون در کشورهایی مانند :آذربایجان، ارمنستان، اکراین و برخی از کشورهای حوزه ی خلیج فارس نیز مشغول به کار هستند.

درحالیکه بیش از سه دهه از تأسیس این کارگاه می گذرد، مؤسسان ماشین فام هیچگاه مصرف کنندگان محصولات خود را تنها نگذاشته و حتی المقدور خدماتی را چه از جنبه ی تعمیرات و چه از نظر تأمین قطعات برای آنها فراهم آورده است.